بهترین کود برای سیر چه کودی می باشد؟ آیا می دانید پر مصرف ترین کود برای سیر در سال های اخیر کدام کود بوده است؟چه میزان برای خرید کود هرینه پرداخت نموده اید؟ کود های بسیاری در بازار برای محصولات توصیه شده و موجود است اما برای خرید واقعا کدام یک از آنها مناسب می باشد. می توان با انتخاب یک کود مناسب هم عناصر مورد نیاز را تامین نمود و هم محصول را در مقابل آفات مراقبت نمود. یک کود مناسب و تضمین شده برای کشاورزی را به شما معرفی خواهیم نمود.

 

ویژگی بهترین کود چیست؟

خرید بهترین کود برای سیر

اگر بخواهیم ویژگی یک کود خوب را بیان کنیم به شرط کیفیت و معتبر بودن شرکت تولید کننده این موارد را می توان در نظر گرفت

۱٫ کودهای مایع بهتر از کودهای جامد یا پودری می باشند. زیرا کودهای مایع بهتر توسط گیاه جذب می شوند و به دلیل آنکه با آب ترکیب می شوند کاربردی آسان تری دارند

۲٫ کودهای ارگانیک دارای عوارض کمتری برای محصولات می باشند زیرا درصد وجود عناصر آنها در حد ppm و بسیار کم می باشد.کودهای شیمیایی دارای عناصر کنترل نشده هستند و با مصرف آنها بروی محصول و خاک اثرات مخرب می گذارد.

۳٫ کودها باید دارای عناصر اصلی  نیتروژن ، کربن، و ماکرو و میکرو ، اسید آمینه ها و اسید هیومیک باشند. این مواد با ترکیب کنترل شده باید باشد.

۴٫ قیمت مناسب و صرفه جوی در هزینه و زمان بسیاری از مشتریان کودهای شیمیایی بی کیفیت را با قیمت بالا از بازار سیاه تهیه می کنند

۵٫ تاثیر پذیری و اثر بخشی بالا

۶٫ قابل استفاده برای تمام زمین ها ی شور، قلیایی و آهکی را داشته باشد.

۷٫ باعث افزایش باردهی و حفظ کیفیت محصول شود.

 

معرفی پر مصرف ترین کودها برای سیر:

خرید بهترین کود برای سیر

برای محصول سیر کودهای بسیار مصرف می شود. یکی از کودهای که برای سیر مصرف قابل توجهی دارد.  می توان به این چند کود اشاره نمود

۱٫ گوگرد آلی مایع

۲٫ کود مایع مکس برمیستون

۳٫ کود مایع اکتیول برمیستون

۴٫ اسید هیومیک

این چهار کود برای مشتریان ما که هم در حوزه صادرات سیر و هم فروش داخل در حال فعالیت هستند به صورت دوره ای استفاده می شود. کودهای بیان شده دارای همان شرایط بهترین کود را دارند برای مشاهده مزایای این کودها می توانید قسمت معرفی محصولات را مطالعه نمایید.

 

خرید بهترین کود برای سیر :

خرید بهترین کود برای سیر

با درنظر گرفتن شرایط و موارد گفته شده یک کود کامل و دفع کننده آفات می توان از کودهای ارگانیک شرکت پارس گوگرد مایع کیمیا نام برد. شرکت پارس گوگرد مایع طی یک فرایند کاملا تخصصی و منحصر به فرد کودهای ارگانیک با تاثیر و عملکرد بسیار تولید می کند. این تاثیر از بازخوردهای مشتریان ما گرفته شده است . واز طرفی صرف هزینه های گزاف در بازار سیاه  کود و کیفیت عالی  کودهای شرکت با استقبال خوبی از  طرف مشتریان روبرو شده است.

منبع : مرجع رسمی فروش گوگرد مایع ارگانیک