خرید کود باردهی و دفع آفات دو ویژگی شاخص برای یک کود می تواند باشد. بسیاری از کشاورزان عنوان می کنند که در ابتدا درختان و یا محصول زراعی آنها پر بار بوده ولی به دلیل آفات و یا تغییرات آب و هوا بخش از محصول از بین می رود و یا کیفیت محصول نهایی با مواجه با این عوامل کیفیت مورد انتطار را ندارد. بهترین راه مقابله با آفات پیش گیر می باشد. در این مفاله یک کود برای رفع این مشکل به شما معرفی می کنیم.

 

آیا کودهای دو منظوره ارگانیک مصرف می کنید؟

خرید کود باردهی و دفع آفات

کودهای دو منظوره ارگانیک دارای ویزگی منحصر به فرد می باشند. بخشی از این ویژگی را اگر بخواهیم به صورت خلاصه بیان کنیم عبارتند از :

۱٫ باردهی۵۰% بیشتر محصول

۲٫ دفع آفات و جلوگیری از گسترش بیماریهای قارچی

۳٫ بی خطر بودن و نداشتن  هیچ گونه عوارضی برای محصولات و زمین

۴٫ ایجاد مقاومت گیاه در مقابله با تغییرات اقلیمی سرما و گرمای شدید

این کودها مزایای دیگر نیز دارند و ما فقط تعداد از آن که مربوط به این موضوع بود را بیان کردیم.برای مشاهده بیشتر مزایای آن می توانید خرید کود باردهی محصولات را مشاهده نمایید.

 

معرفی کودهای دو منظوره ارگانیک:

خرید کود باردهی و دفع آفات

همان طور که از نام این کودها مشخص است با مصرف آنها دو مزیت مهم برای ما خواهد داشت که یکی باردهی و دیگری دفع آفات و این به خاطر ترکیبات موجود در آن می باشد.این کودها کاملا ارگانیک و کنترل شده  می باشند. ترکیبات این کودها شامل موارد زیر می باشد.

۱٫اسید آمینه و اسید هیویک مفیدبرای گیاهان همان طور که می دانید اسید آمینه برای مقابله با آفات و بیماری قارچی مقاومت خوبی دارند.اسید هیومیک نیز برای گسترش ریشه و قوی تر شدن آن نقش دارد.

۲ .عناصر پر مصرف ( ماکرو) و عناصر کم مصرف ( میکرو) که مجموعا ۱۶ عنصر مورد نیاز برای همه گیاهان و درختان است

۳٫ فرمول اختصاص شرکت پارس گوگرد مایع کیمیا

 

خرید کود باردهی و دفع آفات:

خرید کود دفع آفات

کودهای که می توانیم در این بخش به شما معرفی نماییم با ویژگی های بیان شده شامل :

  1. گوگرد مایع ارگانیک
  2. کود مکس برمیستون
  3. کود اکتیول برمیستون
  4. کود آلی گوگرد
  5. کودآهن آلی

این کودها با توجه به نیاز شما می تواند به تنهای مصرف شود و یا می توان به صورت ترکیبی با هم مورد استفاده قرار گیرد.در خصوص میزان مصرف و نحوه استفاده آن می توانید به مقاله نحوه استفاده گوگرد مایع مراجعه نمایید. و در صورت هر گونه سوال برای محصول خود با مشاوران ما در ارتباط باشید.

منبع: مرجع رسمی فروش گوگرد مایع ارگانیک